Lagūna restoranas ir terasa

Šiuolaikiškas restoranas ir erdvi laugo terasa jau laukia svečių

Erdvi lauko terasa ir šiuolaikiškai įrengtas restoranas jau pasitinka lankytojus su naujoviška europietiška virtuve. Jauni, bet nusipelnę Šefai kiekvieną dieną lepins Jus išskirtiniais patiekalais dienos pietums, o kruopščiai išpuoselėtas restorano meniu nepaliks abejingų net didžiausių maisto gurmanų. Lagūna Restoranas-Terasa tai gero maisto ir laisvalaikio oazė Šventojoje.

EUROPIETIŠKI PATIEKALAI KIEKVIENAM SKONIUI
Lagūna Restoranas-Terasa

Mūsų restorano misija yra pateikti savo lankytojams kruopščiai išpuoselėtą patiekalų pasirinkimą, nuo išskirtinių užkandžių, itališkų pizų,  įvairių vegetariškų, mėsos bei žuvies patiekalų, iki namų gaminamų desertų. Mažiesiems mūsų svečiams taip pat esame paruošę žaismingą ir gardų meniu.

 

PUSRYČIAI IR DIENOS PIETŪS
Kiekvieną dieną nauji patiekalai

Rytais pasitinkame savo lankytojus su septynių dienų pusryčių meniu, kuris kainuos vaikams tik 3 EUR, o suaugusiems vos 5 EUR, arba kviečiame tiesiog užsukti į jaukią kavinukę Coffesto.

Dienos metu, jau nuo 12 val. laukiame lankytojų dienos pietums, kuriems kasdien ruošiame dviejų patiekalų spalvingą  meniu vos už 6 EUR/asmeniui.

Švenčių, banketų ir konferencijų organizavimas
Banketai - Furšetai

Lagūna Restoranas ir Terasa, tai viena iš nedaugelio vietų Lietuvoje, galinti pasiūlyti Jums suorganizuoti  Jūsų šventę ar pobūvį visai šalia jūros. Mes rengiame uždarus ir/ar pusiau uždarus banketus-furšetus, organizuojame asmenines šventes, o viešbutyje apgyvendiname svečius. Restorano salėje galime surengti pobūvius iki 60 žmonių. Rezervacijos priimamos jau dabar.

Lagūna Šventoji - Restoranas ir Terasa
Prieplaukos g. 18, Šventoji